Wimbly: Konec pro Rafu

29. června 2012 v 16:28 | ¡Vamos Rafa! | Deryn |  Match Results

Když se Rafa dozvěděl, že Lukáš Rosol (#100, Cze) bude jeho následujícím soupeřem, byl překvapený. Rafa hrál slabě, sklesle, a taktak se radoval z vítězného prvního setu. Jeho hra se zlepšila ve druhém setu, no Rosol stihl zasáhnout a všechno bylo o přistání. Pocit jakoby se dostal k odvrácení úderu dříve než Rafa, ještě dokončil pohybem servis. Rosol vzal sety 2 a 3. Čtvrtý set skončil s přestávkou, jelikož venku už nebylo moc vidět na hru, po 43 minutové přestávce se začalo hrát znovu se zataženou střechou a rozsvícenými světly, bohužel se celý zápas skončil špatně pro Rafu a Rosol postoupil dál po tvrdé hře, kdy debutoval. Moc mě sklamal, nespala jsem kvůli zápasu, kdybych tohle tušila, raději to ani nesleduji! Teď doufám, že alespoň Roger se dostane do samotného finále a že znovu všem ukáže, kdo je Světovou jedničkou a Djokovič se bude moct jít klouzat... Rafa je pryč z Wimbledonu: 7-6(11), 4-6, 4-6, 6-2, 4-6.
Ale to nevadíííííííí, dáme to příště Rafo! :)